فهرست بستن

Google Stadia در iPad روش مورد علاقه من برای بازی Cyberpunk 2077 است

Google Stadia در iPad روش مورد علاقه من برای بازی Cyberpunk 2077 است

Stadia به iOS می آید و Cyberpunk 2077 برنامه قاتل است.
Scott Stein / CNET

من Cyberpunk 2077 را روی PlayStation 5 یا Xbox Series X یا PS4 یا Xbox One یا PC بازی نکرده ام. در عوض ، من با استفاده از سرویس پخش جریانی گوگل Stadia این بازی را روی چند iPad (و تلویزیون و لپ تاپ) انجام داده ام. با توجه به اعتراض نسبت به گرافیک کنسول تاریخ دار و اشکالات و اشکالات عظیم ، احساس می کنم تماس درستی برقرار کردم. یک سال پس از اولین حضور Stadia ، فکر می کنم سرانجام برنامه قاتل آن را پیدا کردم. Stadia به تازگی به سیستم عامل iOS رسیده است ، و این سرویس جدیدترین سرویس بازی جریانی است که اکنون از طریق مرورگر با آیفون ها و iPad ها کار می کند ( هنوز هیچ برنامه رسمی iOS در دسترس نیست). من با استفاده از Safari بازی کردم ، زیرا شما به راحتی می توانید یک میانبر راه اندازی سریع به دسک تاپ خود اضافه کنید که مانند یک برنامه معمولی در حالت تمام صفحه راه اندازی می شود ، و هیچ مرورگری مانعی ندارد. من یک کنترل کننده Xbox One را از طریق بلوتوث جفت کردم ، یک iPad Pro در یک پرونده Magic Keyboard ایستادم و من تنظیم شدم. تاکنون ، من از تصمیم خود بسیار خوشحالم. بدون بارگیری ، بدون کنسول فیزیکی. به روشی عجیب و غریب ، این دقیقاً همان نوعی بازی سایبرپانک است که یک بازی سایبرپانک شایسته آن است.

مغز خود را با جالبترین اخبار از پخش جریانی گرفته تا ابرقهرمانان ، میم ها گرفته تا بازی های ویدیویی سرگرم کنید.

من نمی خواهم فضای ذخیره سازی زیادی را به روز کنم و به روزرسانی کنم ماه های گذشته به من یادآوری کرده است که کنسول ها و رایانه های شخصی نسل بعدی برای بارگیری بازی چه چیزی نیاز دارند: 50 گیگابایت و بالاتر. Cyberpunk 2077 بین 60 تا 100 گیگابایت فضای کنسول را اشغال می کند. من در حال حاضر به حداکثر ذخیره سازی در Xbox Series X و PS5 نزدیک شده ام که سعی می کنم آن را ذخیره کنم. اینترنت خانه من 100 مگابیت در ثانیه است. من هفته گذشته یک بازی 170 گیگابایتی PC VR را بارگیری کردم ، کافی بود. حتی با وجود دو بچه که از راه دور آموزش می دیدند ، Stadia با اینترنت 100 مگابیت بر ثانیه خوب کار می کرد. باز هم نمی گویم عالی بود ، اما به اندازه کافی خوب بود که بازی کند و اذیت نشود. من در حال حاضر واقعاً انتظار زندگی بیشتری از Cyberpunk 2077 ندارم: برای من داستانی است که می خواهم در آن فرو بروم و آن را دنبال کنم. من می خواهم معمولی با آن درگیر شوم. ساعتهای بی پایان ندارم که همیشه به یک صفحه بزرگ چسبیده و کنسول داشته باشم.  cyberpunk2077-stadia-ipad-2 "height =" 0 "width =" 1092  cyberpunk2077-stadia-ipad-2 "height =" 0 "width =" 1092 صفحه نمایش و بلندگوهای iPad Pro فوق العاده برای این بازی.
Scott Stein / CNET
Stadia سریع شروع می شود و به طرز شگفت انگیزی بدون اشکال است … در صفحه نمایش بزرگ iPad Pro 12.9 اینچی ، Stadia خارق العاده بود. بازی سریع بارگذاری شد و من مجبور نبودم ساعت ها منتظر بمانم تا نصب شود. این بازی از نظر من به اندازه کافی خوب به نظر می رسید ، اگرچه ممکن است اگر یک گیمر کامپیوتر باشید ناامید شوید. همه چیز به اندازه کافی قابل پخش بود ، و من داستان را در نظر گرفتم و توانستم به همراه یک کنترل کننده Xbox جفت شده بازی کنم. این تجربه همان تجربه PC ، Mac یا تلویزیون است ، به جز محدودیت های اندازه صفحه. روی iPad Air نیز به خوبی کار کرد. با توجه به طرح بسیار عمیق Cyberpunk 2077 از متن کوچک و نمادهای عجیب و غریب ، 10 اینچ تقریباً همان اندازه ای است که می خواهم بگیرم. (تلفن ها برای من قابل بحث نیستند ، اما Stadia برای تلفن های آندروید و آیفون نیز کار می کند.) لحظاتی داشتم که جریان کمی کند می شد یا همگام سازی کنترل کننده کمی عجیب بود. بیشتر ، کاملاً خوب بود. بیشتر بخوانید: نقد و بررسی Cyberpunk 2077 GameSpot … تا زمانی که حشره دار باشد مطمئناً ، لحظه ای که نوشتن این مقاله را تمام کردم ، نتوانستم Cyberpunk 2077 را در Stadia بارگیری کنم. یک روز بعد از ظهر ، بازی فقط روی صفحه عنوان گیر کرد. من تسلیم شدم و دور شدم و در عوض با بچه هایم وقت گذاشتم. اتصالات و جریان بی سیم یک معمای روزمره در Isolation House من است. (الان خوب کار می کند.)

 http://www.cnet.com/ "height =" 110 "width =" 196


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

Cyberpunk 2077 اشکالات خود را دارد ، اما هنوز هم ارزش بازی دارد

10:19

من عاشق تعویض صفحه هستم خیلی راحت است که Cyberpunk 2077 را به هر کجا که هستم بکشم و آنجا بازی کنم. می توانید این کار را با یک لپ تاپ مخصوص بازی انجام دهید ، یا می توانید به صورت محلی از Xbox Series X یا PC پخش جریانی کنید. در مورد چیزی مانند Stadia بسیار راحت تر است. این اغلب احساس می کند سرویس های پخش جریانی برای کاری که سرویس های پخش تلویزیونی انجام می دهند تلاش می کنند. من می توانم در هر کجا نمایش Netflix خود را انجام دهم ، و می دانم وقتی به هر وسیله ای که همراهم هست بر می گردم همه چیز بلند می شود. همان مورد Stadia. شاید این یک سال است که در خانه گیر کرده است ، می داند که دستگاه های من به اطراف پراکنده شده اند ، و من از اتاق به اتاق دیگر می روم ، اما به نظر می رسد Stadia اکنون برای من مناسب تر از یک سال پیش است. من آن را برای بازی های کوچکتر دوست ندارم (فقط آن را بطور محلی در دستگاهی که برای آن طراحی شده است بازی کنید) یا بازی های حرکتی لرزاننده (که در آن اشکالات گاه به گاه تأثیر بسیار بیشتری در لذت شما دارند). اما برای یک بازی گسترده و مبتنی بر داستان مانند Cyberpunk 2077 ، عالی است. Stadia نقطه Cyberpunk من است (در حال حاضر) با گذشت یک سال از راه اندازی Stadia توسط Google ، اکنون چندین رقبای جریان وجود دارد: بازی ابری Xbox از طریق Xbox Game Pass ، Nvidia GeForce Now و Amazon Luna . Stadia دارای گزینه اشتراک با چند بازی گنجانده شده است ، اما بیشتر بازی ها باید با قیمت کامل خریداری شوند. Stadia یک سال پیش هرگز مورد توجه من قرار نگرفت و Cyberpunk 2077 ، با وجود همه تلاقی های خود با ادبیات سایبرپانک و فیلم هایی که دوست داشتم ، در واقع بازی مورد علاقه من نیست. اما من نیازی به بارگیری یک بازی بزرگ Cyberpunk در هیچ جای دیگری از زندگی خود احساس نمی کنم. من ترجیح می دهم که میزبان Google این موارد را در جای دیگری داشته باشد و فقط اجازه دهید آن را پخش کنم.