فهرست بستن

PayPal و Venmo برای همه پرداخت های آنلاین ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهند و می پذیرند

PayPal و Venmo برای همه پرداخت های آنلاین ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهند و می پذیرند

روز چهارشنبه پی پال اعلام کرد که پشتیبانی از ارزهای رمزپایه را برای اولین بار آغاز می کند و به هر دارنده حساب پی پال امکان ذخیره ، خرید و فروش ارزهای مجازی معروف را از اواخر امسال می دهد. این اعلامیه باعث می شود PayPal مهمترین شرکت در بخش فناوری مالی باشد که از ارزهای مجازی پشتیبانی می کند.
Square PayPal رقیب پشتیبانی خود را از بیت کوین در سال 2018 از طریق برنامه Cash آغاز کرد (Square همچنین در اوایل ماه جاری 50 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد) ، اما PayPal در حمایت از بیت کوین ، Ethereum ، Bitcoin Cash و Litecoin بیشتر عمل می کند. پی پال همچنین قصد دارد از اوایل سال آینده میلادی از شرکت تابعه خود برای ارسال پول Venmo و بازارهای بین المللی پشتیبانی کند. در حال حاضر ، PayPal قصد دارد در هفته های آینده پشتیبانی ارز دیجیتال را برای کاربران آمریکایی راه اندازی کند.
پی پال در اوایل سال آینده پشتیبانی خود را از Venmo گسترش می دهد
این اقدام PayPal را به یک کیف پول دیجیتال مهم و همچنین مبادله ارز رمزپایه تبدیل کرده است ، و نتیجه آن می تواند به طور قابل توجهی افزایش پذیرش ارزهای رمزپایه را در میان کاربران روزمره و بازرگانان آنلاین افزایش دهد. به گفته بلومبرگ ، PayPal بیش از 346 میلیون حساب فعال دارد که 26 میلیون آن تاجر است.
"تغییر به اشکال دیجیتال ارز اجتناب ناپذیر است ، و مزایای واضحی را از لحاظ ورود مالی و دسترسی به آن به همراه دارد. کارایی ، سرعت و انعطاف پذیری سیستم پرداخت ها ؛ و توانایی دولتها برای پرداخت سریع وجوه به شهروندان ، "دان شولمن ، مدیر عامل PayPal در بیانیه ای گفت. "دامنه جهانی ما ، تخصص پرداخت دیجیتال ، شبکه دو طرفه ، و کنترل های دقیق امنیتی و انطباق این فرصت و مسئولیت را برای کمک به درک ، بازخرید و همکاری پذیری این ابزارهای جدید مبادله به ما می دهد."
شولمن می گوید PayPal "مشتاق همکاری با بانک های مرکزی و نهادهای نظارتی در سراسر جهان" در حمایت از ارز رمزنگاری شده است. رویترز گزارش داد که معاملات در بستر PayPal با استفاده از ارز سنتی فیات انجام می شود ، بنابراین بازرگانان پس از انجام یک معامله نیازی به انتقال سکه های دیجیتال به دلار ندارند. اما PayPal در حال حاضر کاربران را به خرید ارزهای رمزپایه از سیستم عامل خود محدود کرده است و دارندگان سکه های دیجیتال موجود نمی توانند محتوای کیف پول های دیجیتال دیگر را به PayPal منتقل کنند.